KULLANIM ALANLARI

Ürünlerimiz hangi sektörlerde yer alıyor?

  • Endüstriyel Tasarım

Endüstriyel Tasarım, gündelik hayatta insanlar tarafından kullanılan ürünlerin tasarımının profesyonel uygulamasıdır. Tasarımcılar sadece ürünün görseline değil, aynı zamanda nasıl çalıştığına, kattığı değere ve kullanıcı deneyimlerine odaklanır. Sahip olduğumuz veya etkileşim yaşadığımız ürünler bu süreçlerin birleşimi sonrası ortaya çıkar. Pek çok ürün tasarım yoluyla yaşamı tarzımızı iyileştirmeyi amaçlayan profesyonel tasarımcıların çalışmaları sonucu ortaya çıkar.

Devamını Gör
  • Tasarım ve Modelleme

Nihai ürün pazar gereksinimlerine göre belirlenir. Tamamen memnun olmalarını sağlamak için üretim sürecinin her aşamasında müşterilerimizle yakın iş birliği içindeyiz. İş birliğine olan bağlılığımız, ürününüzü geliştirme aşamasında verdiğimiz tavsiyelerde zaten açıktır.

Devamını Gör
  • Fikstür İmalatı

Fikstürler; proseste parçaları yerleştirmeyi, sabitlemeyi ve desteklemeyi sağlayan ara elemanlardır. Aynı zamanda otomasyona dayalı üretimin, kalite kontrolün ve montaj hatlarının önemli bir parçasını oluşturmaktadırlar. Fikstürler özel bir parçanın belirli bir işlem görmesi için tasarlanırlar. Bu nedenle her fikstür, özgün bir biçimde dizayn edilmektedir. Fikstürlerin; montaj verimliliğini ve çalışma ergonomisini arttırma, hataları azaltma ve kalite kontrol gibi faydaları bulunmaktadır.

Devamını Gör